10 januari 2018

infoavonden basisschool

15 januari 2018 – infoavond kleuters

 

infoavond_kleuters_2018

Op deze avond maken nieuwe ouders en geïnteresseerden kennis met de werking van ons kleuterhuis. Kiezen voor een Steinerschool is een zeer bewuste keuze. Wij geven daarom graag wat persoonlijke uitleg. Op deze avond kan je ook een afspraak maken met de directie om je kind aan te melden voor onze school.

 

22 januari 2018 – infoavond lagere school

 

infoavond_lagereschool_2018

Op deze avond zijn alle ouders van onze grootjes en ook nieuwe geïnteresseerden in onze lagere school welkom. Meeste Johan Totté schetst globaal de werking van een klas in de lagere school, met extra aandacht voor de kleinste klasjes. Er is ruimte voor vragen achteraf bij een drankje. Welkom in het lokaal van de 1ste klas om 20u!